Wydawnictwo
Custom Publishing

Łączymy custom publishing z kompetencjami agencji reklamowej, firmy wydawniczej oraz dystrybucją w dokładnie wyselekcjonowanych miejscach

Skład gazet
i magazynów

Oferujemy profesjonalny skład magazynów, czasopism i gazet zgodny z profilem wydawnictwa i najnowszymi trendami

Gwarantujemy kompletną obsługę procesu wydawniczego, stworzenie makiet, skład i łamanie tekstów, korektę, przygotowanie fotografii i  ilustracji. Zajmiemy się także doborem czcionek, papieru oraz finalnym przygotowaniem do druku. Skontaktuj się z nami – stworzymy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Skład książek

Skład publikacji i łamanie tekstu – kompleksowa usługa

W ramach naszych obowiązków zajmiemy się nie tylko składem książki, lecz także doradzimy dobór odpowiedniego formatu publikacji, zeskanujemy zdjęcia, wykonamy projekt okładki, wycenimy druk, dokonamy korekty i dostarczymy gotową książkę do siedziby Klienta.

Opracowujemy różne rodzaje pozycji: publikacje naukowe z tabelkami, wykresami, wzorami matematycznymi, prace magisterskie i doktoranckie, powieści oraz książki w językach obcych. Składamy również mapy, przewodniki, albumy, tomiki wierszy i słowniki.

Fotoalbumy

Indywidualny projekt i skład fotoalbumów

Opracowujemy różne rodzaje pozycji: albumy okazjonalne, publikacje naukowe, prace magisterskie i doktoranckie, powieści oraz książki w językach obcych. Składamy również mapy, przewodniki, albumy, tomiki wierszy i słowniki.

Wydania
elektroniczne

Oferujemy szeroki zakres wydań elektronicznych w formie PDF oraz online.

Przygotowujemy publikacje magazynów, czasopism oraz gazet, a nawet bajek dla dzieci.

Custom publishing

Oferujemy pełen wachlarz wydawniczy, poczynając od projektu, poprzez skład, druk, na dystrybucji kończąc.

Chcesz wydać książkę, magazyn, gazetę lub złożyć tekst?

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz 

Rzetelność materiałów prasowych

Interesujące i rzetelne treści, profesjonalny copywriting, a ostatecznie – wyczerpujący i ciekawy artykuł. To właśnie odpowiedzialny content marketing.

Technologie druku

Oferujemy przygotowanie, a także druk na rozmaitych powierzchniach, przy użyciu różnych technologii. Druk personalizowany, od nakładu, formatu, ilości stron, po cykliczność ukazywania się.

Agencja kreatywna

Projektowanie graficzne to podstawa naszego działania. Projektujemy reklamy i dostosowujemy je do każdych mediów. Oferujemy także powierzchnię reklamową w mediach lokalnych, zgodnych z profilem Klienta.

Wsparcie

Służymy wsparciem przy przygotowywaniu wydawnictw o rozmaitym charakterze. Jeżeli masz projekt, a nie wiesz jak zacząć – skontaktuj się z nami, pomożemy i podpowiemy jak zrobić to najefektywniej!

Skład tekstów – cennik

Profesjonalne przygotowanie publikacji, skład i łamanie tekstów

W ramach naszych obowiązków zajmiemy się nie tylko składem, lecz także doradzimy dobór odpowiedniego formatu publikacji, zeskanujemy zdjęcia, wykonamy projekt okładki, wycenimy druk, dokonamy korekty i dostarczymy gotową książkę do siedziby Klienta.