Wydawnictwo
Custom Publishing

Łączymy custom publishing z kompetencjami agencji reklamowej, firmy wydawniczej, oraz dystrybucji dokładnie wyselekcjonowanych miejscach.

Skład gazet
i magazynów

Oferujemy profesjonalny skład magazynów, czasopism i gazet zgodny z profilem wydawnictwa i najnowszymi trendami.

Kompletną obsługę procesu wydawniczego, stworzenie makiet, skład i łamanie tekstów, korektę, przygotowanie fotografii i  ilustracji. Dobór czcionek, papieru oraz finalne przygotowanie do druku. Skontaktuj się, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Skład książek

Skład i łamanie publikacji – kompleksowa usługa

W ramach naszych obowiązków zajmiemy się nie tylko składem książki, ale również doradzimy dobór odpowiedniego formatu publikacji, zeskanujemy zdjęcia, wykonamy projekt okładki, wycenimy druk, dokonamy korekty i dostarczymy gotową książkę do siedziby klienta.

Opracowujemy różne rodzaje pozycji: publikacje naukowe z tabelkami, wykresami, wzorami matematycznymi, prace magisterskie i doktoranckie, powieści oraz książki w językach obcych. Składamy również mapy, przewodniki, albumy, tomiki wierszy i słowniki.

Fotoalbumy

Indywidualny projekt i skład fotoalbumów

Opracowujemy różne rodzaje pozycji: albumy okazjonalne, publikacje naukowe, prace magisterskie i doktoranckie, powieści oraz książki w językach obcych. Składamy również mapy, przewodniki, albumy, tomiki wierszy i słowniki.

Wydania
elektroniczne

Oferujemy szeroki zakres wydań elektronicznych w formie PDF oraz on-line.

Publikacje magazynów, czasopism oraz gazet a nawet bajek dla dzieci.

Custom publishing

Oferujemy pełen wachlarz wydawniczy, poczynając od projektu poprzez skład, druk na dystrybucji kończąc.

Chcesz wydać książkę, magazyn, gazetę lub złożyć tekst?

– masz pytania, zadzwoń lub napisz 

Rzetelność materiałów prasowych

Ciekawe i rzetelne treści, profesjonalny copywriting, a finalnie wyczerpujący i ciekawy artykuł – czyli odpowiedzialny content marketing.

Technologie druku

Oferujemy przygotowywanie a także druk na rozmaitych powierzchniach i technologiach. Druk personalizowany od nakładu, formatu, ilości stron i cykliczności ukazywania się.

Agencja kreatywna

Projektowanie graficzne to podstawa naszego działania. Projektujemy reklamy i adaptujemy je pod każde media. Oferujemy także powierzchnię reklamową w mediach lokalnych zgodnych z profilem Klienta.

Wsparcie

Służymy wsparciem przy przygotowaniu wydawnictw o rozmaitym charakterze. Jeżeli masz projekt, nie wiesz jak zacząć skontaktuj się, pomożemy i podpowiemy jak zrobić to najefektywniej!

Skład tekstów – cennik

Profesjonalny skład tekstów i łamanie publikacji.

W ramach naszych obowiązków zajmiemy się nie tylko składem, ale również doradzimy dobór odpowiedniego formatu publikacji, zeskanujemy zdjęcia, wykonamy projekt okładki, wycenimy druk, dokonamy korekty i dostarczymy gotową książkę do siedziby klienta.